Gå til innhold

Kan noen muntre meg opp?!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Litt deppa nå jeg...... Testet med CB vanlig og fikk negativt. Er på dag 11 eller 12, men vet jo at noen tester slår ut 3-4 dager før IKM. Har forventet mensen søndag eller mandag.

 

Hva tenker dere, er alt håp ute?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det er nok litt for tidlig å teste enda.

Har du brukt CB-3 dager før-tester da? De er ganske sensitive, men du må nok vente til torsdag eller fredag tidligst.

Men for noen går det også lenger før hcg-nivået i urinen blir høyt nok til å kunne gi en positiv test.

Lykke til =)

Skrevet

HEI DU. .drit i å teste men bare hopp i halmen annenhver dag,så har dere ihvertfall gjort d dere kan. .du blir bare smårar av denne testinga,og mere deppa. .

 

LYKKE TIL. .

Skrevet

Hei GAMMELMAMMA!

 

Jeg tester ikke EL, men om jeg er gravid! Har ikke eggløsning nå, så hjelper ikke å ha samleie :))). Nå er jeg få dager unna IKM og lurer på om jeg er gravid, skjønner du!!!!!

Skrevet

Jeg ventet mensen sist torsdag og tok en CB-test mandagen før. Den var negativ. Fredag var den svakt positiv :-) Jeg hadde egentlig gitt opp håpet om klaff denne syklusen. Konklusjon: Det fortsatt håp for deg!

Skrevet

SORRY!! Da har jeg misforstått av en eller annen merkelig grunn. .

 

GRATULERER,hvis du er gravid da. .=)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...