Mippen Skrevet 26. april 2006 #1 Skrevet 26. april 2006 Er det noen damer her inne som er bil interesserte, som meg? Har du/dere evnt. vært på Gatebil Rudskogen eller Vålerbanen? Er samboeren min som kjører på bane da, ikke meg... Vi skal dit til sommeren :-)
Gjest Skrevet 27. april 2006 #2 Skrevet 27. april 2006 Hei hei!! Litt bil-interresert hvertfall:) Samboeren min kjører også på bane. Var faktisk på Rudskogen forrige uke, for det var noe prøve-greier der. Og det blir vel sikkert noen turer til sommeren også. Selv om termin er mitt oppi alt sammen:) he he:) 23 juli. Hvor gammel er du? og fra hvor?
Mippen Skrevet 30. april 2006 Forfatter #3 Skrevet 30. april 2006 Er fra Oslo og er 27 år. Kjenner du godt til personer i bilmiljøet eller???
Gjest Skrevet 30. april 2006 #4 Skrevet 30. april 2006 Neida jeg gjør ikke det, typen gjør nok kanskje det. Men jeg har ikke vært med på treff før, så jeg kjenner ikke til så mange der nei. Men skal bli gøy å være med da:)
Mippen Skrevet 30. april 2006 Forfatter #5 Skrevet 30. april 2006 Da sees vi kanskje da... Første Gatebil er nå i mai, 26-28. Skal dit vi hvis bilen hans er ferdig, står litt på det:) Vi får bare se etter et par gravide mager...hihi, neida. Har nok ikke blitt så stor ennå jeg da...er da i uke 10. Du?
Gjest Skrevet 30. april 2006 #6 Skrevet 30. april 2006 Nå i mai skal jeg ikke være med tror jeg, skal egentlig jobbe:( men han skal hvertfall innover. Når er neste treff da? Jeg er i uke 28 jeg, så magen begynner å komme her nå, endelig sier jeg for jeg syns jeg har venta lenge på det:)
Mippen Skrevet 1. mai 2006 Forfatter #7 Skrevet 1. mai 2006 Neste treff er da i juli en gang. Lykke til videre m mage og svangerskap :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå