litengutt+2_spirer i magen Skrevet 25. april 2006 #1 Skrevet 25. april 2006 har fått masse små røde prikker over hele magen, litt ned på bena også. Noen som vet hva dette kan være? Klør litt men ikke veldig mye. 4 dager til termin -)
Edel&Sofie Skrevet 25. april 2006 #2 Skrevet 25. april 2006 Hei, Det er nok svangerskapskløe/utslett. Jeg hadde det i begynnelsen av svangerskapet, over hele kroppen og holdt på å klø meg fordervet. Men det er mest normalt å ha det i siste trimester.
joplaya Skrevet 25. april 2006 #3 Skrevet 25. april 2006 er sv.skapskløe/utslett...Går nok over..Fikk også det plutselig en dag..små røde prikker på magen.. ikke no farlig:)
Gutten vår 07/07/06 Skrevet 25. april 2006 #4 Skrevet 25. april 2006 Jeg hadde noe lignende når jeg var i 13-14 uke og trodde det var svangerskapsløe. Men legen min sa at svangerskapskløe ikke gav synlig utslett! Så jeg hadde noe helt annet, pitirasisis rosea. Hør med legen din du :-)
joplaya Skrevet 25. april 2006 #5 Skrevet 25. april 2006 det var merkelig...jeg spurte to leger, og begge dem sa det var sv.skaps.kløe/utslett og helt ufarlig.. Men det varte bare noen få dager hos meg da..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå