Gå til innhold

Kommer inn til dere jeg :o)


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hehe...jeg kom også over hit i dag!!

Så vi hadde termin nesten samtidig...Vi venter en liten gutt 16/7:)

Synes tiden går kjempefort nå...Plutselig ikke så lenge igjen føler jeg.

Hva synes du??

Skrevet

Heisann og velkommen hit! Har ikke vært her så lenge jeg heller. Har termin en uke før deg:) Håper formen din er fin, og at du får mange flotte uker fremover.

Skrevet

Hei hei & velkommen hit til oss :o)

Skrevet

Hehe, takk alle sammen :o)

 

Er i så god form, selv om jeg er 60% sm pga bekkenet. Men det er bare småtterier i forhold til mange andre plager jeg kunne hatt :o)

Så nå skal jeg starte med innkjøp, har ikke turt å handle inn noe ennå - det blir så gøy!! Tiden har egentlig gått veldig fort, jeg syns den lengste etappen (hittil..) var frem til 12.uke.

 

Gleder meg til en skikkelig sommerbaby, jeg bor i en liten bygd og lillegutten min har fått et par klassekompiser alt...blir nesten ikke verpesyk av det... ;o)

Skrevet

Gratulerer kjempe masse og velkommen skal du være.

Ønsker deg kjempe masse lykke til =)

Skrevet

velkommen hit til oss=0)

Skrevet

velkommen inn hit til oss.. her er det kjempe koslig å være assa.. følte meg velkommen med engang jeg logga meg på.. så du vil nok kose deg her ja. Det er jo så mye å dikutere her, jeg har ihvertfall masse j lurer på, samt litt skravle sjuk, hehe

 

ha en fin kveld..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...