FrukenB Skrevet 20. april 2006 #1 Skrevet 20. april 2006 Når de besøkende holder vesla og pludrer med henne så gir hun dem ett eller to av sine sjeldne smil, men når jeg gjør det samme så får jeg ingenting! Jeg er jo mamma'n hennes jo!
WP-TLogPeanut Skrevet 20. april 2006 #2 Skrevet 20. april 2006 Sånn var det for meg og i begynnelsa!! Men bare vent,snart smiler hun til mamman sin og
FrukenB Skrevet 20. april 2006 Forfatter #3 Skrevet 20. april 2006 Næmmen halla!! Ja, håper det, for hun er jo såååå nydelig når hun smiler. Kommer du på treffet på onsdag eller?
FrukenB Skrevet 20. april 2006 Forfatter #5 Skrevet 20. april 2006 Nåh...du tar den ja Jeg er så fedd up av besøk og besøk og besøk nå at jeg ikke er 100% sikker på om jeg kommer.
WP-TLogPeanut Skrevet 20. april 2006 #6 Skrevet 20. april 2006 Å...men da vil ikke jeg dra hvis du ikke skal.. Har ikke chatta noe særlig med de andre der såh,hehe. Men du har jo en stund enda til å bestemme deg helt. Skjønner du er litt sliten av besøk da... Tenker det er mange som har villet treffe tulla di ja
FrukenB Skrevet 20. april 2006 Forfatter #7 Skrevet 20. april 2006 Det skal uansett være på onsdag. Tror det var kl.13 i kjelleren på byhaven. Det står på marsklubben inne på bim. Skal gi deg beskjed om det blir så jeg drar. Regner med at jeg møter opp, men kjenner meg selv godt nok til å vite at jeg kan backe ut i siste liten, hehe! Er steike lat og ikke akkurat stabilt sosial anlagt:D Lover du på tro og ære å komme om jeg kommer?
MintCondition Skrevet 21. april 2006 #8 Skrevet 21. april 2006 *blande seg inn*, vi er noen som skal møtes klokka 13 på nsdag på jordbærpikene på solsiden og!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå