Dream Skrevet 20. april 2006 #1 Skrevet 20. april 2006 Nå har jeg endelig fått laptoppen min og kan ligge på sofaen og ha kontakt med omverdenen igjen. Er inne i rugeperioden min og skal ta det mest med ro, dvs ligge - puh at det kan være så slitsomt. Har mye kynnere og blodtrykksfall (det laveste jordmoren hadde målt på en oppegående person hittil.) Skal derfor helst ikke kjøre bil - så jeg har vært ganske immobil kan man si. Derfor er jeg kjempeglad for laptoppen min - har jo savnet å følge dere alle sammen. Nå har jo mange av de små vidunderne kommet til verden, så fantasktisk å få hilse på de etterhvert. Jeg vet godt hva jeg venter på - selv om tålmodigheten blir satt litt på prøve iblandt. Imens kan jeg hygge meg med å følge dere her på nett. Sov godt alle sammen!
ettbarnsmammaen Skrevet 20. april 2006 #2 Skrevet 20. april 2006 Huff! Det høres skummelt ut. Du må være veldig forsiktig. Det er godt det finnes laptoper. I tillegg finnes det jo bøker, ukeblader, håndarbeid mm. :-) Du kommer sikkert til å finne mye stoff på nettet som er interessant for oss andre. Da får du tipse oss. Etter hver blir det forhåpentligvis så varmt i været at du kan sitte ute også. Og så har du jo noe å se frem til! Men, vær forsiktig med spisingen... Det er fort gjort å trøstespise litt. Lykke til med rugingen! Tenker på deg.
Attpåklatten :-)™ Skrevet 20. april 2006 #3 Skrevet 20. april 2006 Så hyggelig å høre fra deg igjen!!! Fortsatt god bedring og sov godt:-)
temasti - vil ikke ha nr 4 Skrevet 21. april 2006 #4 Skrevet 21. april 2006 Hyggelig å se deg på igjen! Si fra hvis du vil ha besøk! Jeg har vært litt isolert fra omverdenen i et par uker jeg også; ryggen har streika helt og så er jeg uten mobil for tiden. Kommer gjerne en tur til deg, bare si "pip"! Pass på deg så lenge!!!
Velve Skrevet 21. april 2006 #5 Skrevet 21. april 2006 Så fint å høre fra deg! Har tenkt mye på deg,- men det er forsåvidt gode nyheter at ligger på sofaen og ruger...(Jeg var litt redd for at det hadde skjedd noe...) Pass på deg selv og magen,- om ikke annet så seees vi vel uti juni når vi har født!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå