Anonym bruker Skrevet 20. april 2006 #1 Skrevet 20. april 2006 Hei! Er det noen her som prøvd el-tester fra billige-tester.com,sånne staver som er hvite og lilla?? finner ikke bruksanv,så lurte på om noen vet hvordan de funker... tror jeg skal holde meg til cb fra nå av.de er enkle og greie..
Gjest Skrevet 20. april 2006 #2 Skrevet 20. april 2006 det er bare å tisse i en beholder, hold testen nedi urinen i 5-15 sek, les av resultatet innen 10 min..men det kan ta litt tid før strekene kommer frem... lykke til=)
Anonym bruker Skrevet 20. april 2006 #3 Skrevet 20. april 2006 en strek betyr ikke el, mens to er el.
Gjest Skrevet 20. april 2006 #4 Skrevet 20. april 2006 to streker trenger ikke bety el... men når de to streken er like sterke eller el streken er sterkere da har du el... hos meg kommer det alltid opp to streker uansett hvor jeg er i syklusen!
Anonym bruker Skrevet 20. april 2006 #5 Skrevet 20. april 2006 ok! tusen takk for svar! jeg fikk en strek som var helt klar og en som var litt svakere,men det var sånn at jeg så den. men det er vel bare å kjøre på. får se hva testen i morgen viser.
Gjest Skrevet 20. april 2006 #6 Skrevet 20. april 2006 da har du nok ikke el riktid enda, men det nærmer seg nok, streken blir sterkere og sterkere jo nærmere el du kommer.. lykke til=)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå