Ine Amalie's mamma Skrevet 19. april 2006 #1 Skrevet 19. april 2006 Jenta mi er 8 mnd gammel 23. og hun er ikke i nærheten av å krabbe.... Hun sitter ikke helt selv enda heller, men hun kan MASSE annet rart Vil liksom ikke "klage" på ho.... Er hun sent ute??
✯sommer✯ Skrevet 19. april 2006 #2 Skrevet 19. april 2006 Det kan ikke jenta mi heller (like gammel), å det er mange flere på den alderen som ikke kan det! Tror vi bare skal nyte det så lenge det varer.. ;-)
Luguber Skrevet 19. april 2006 #3 Skrevet 19. april 2006 Vet ikke om hun er sen, men mini er 7,5 mnd, og han roterer rundt sin egen akse... Sitter ikke selv heller. Hun er i det minste ikke alene!
Ine Amalie's mamma Skrevet 19. april 2006 Forfatter #4 Skrevet 19. april 2006 Alltid godt å vite at man ikke er alene i denne verden! Som du sier så burde man vel bare nyte det så lenge det varer
Anonym bruker Skrevet 19. april 2006 #5 Skrevet 19. april 2006 Bare hun krabber før hun blir ett tror jeg ikke du har noe å være redd for, og ang sittinga. Den kommer gjerne etter krabbing så sant du ikke lærer henne det.. De skal jo ikke settes opp før de klarer det selv og gjør du det riktig så setter de seg opp etter at de har kommet seg opp i krabbestilling.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå