Gå til innhold

Bruk av Minifom..


Anbefalte innlegg

Skrevet

dersom barnet ikke akkurat går under definsjonen kolikk, men er plaget med luft.. Er det lurt å bruke minifom da? Er litt skeptisk siden det tross alt er et legemiddel... Må man bruke det foran hvert måltid for at det skal ha effekt?

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

sønnen min hadde ikke kolikk, men sterke luft smerter, jeg fikk beskjed av hs at jeg kunne bruke minifom, og gjorde det! og det er jeg glad for,, for det hjalp masse!

 

ja du må gi 10 dråper før hvert måltid!

Skrevet

Minifom blandes bare i maten og tas ikke opp av kroppen så det er ufarlig å bruke. Vi brukte det mot luftsmerter i 4 måneder og det var aldri snakk om kolikk. Legen sa vi bare skulle bruke det så lenge vi ville hvis følte det hjalp.

 

Jeg brukte det bare om dagen siden pluggen ikke var så plaget at jeg gadd stå opp å hente dråpene 4 ganger om natten (de skal jo oppbevares kaldt).

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...