Anonym bruker Skrevet 17. april 2006 #1 Skrevet 17. april 2006 Finnes det butikker i Tønsberg som selger mammaklær? Skal dit snart og vil svært gjerne ha navn på ALLE butikker i byen som selger slike klær : )
katoes Skrevet 22. april 2006 #2 Skrevet 22. april 2006 Jeg vet ikke om andre enn Lindex. Hvis det finnes flere kunne jeg også tenkt meg og få greie på hvem og hvor. Har hørt at de har endel på H&M i Sandefjord. Må få tatt meg en tur dit etterhvert. Var innom Polarn O Pyret i Sandefjord, de hadde litt der. Veldig synd at de har kutta ut mammatøy på H&M i Tønsberg. Men ellers så har jeg funnet endel topper og gensere på KappAhl også jeg da. De har veldig mye klær som går opp i store størrelser. Lykke til på jakten!
MMy76 Skrevet 23. april 2006 #3 Skrevet 23. april 2006 Jeg ville prøvd Lindex, var og kikka der her om dagen, og de har litt. Ellers er det mange store størrelser i vanlige klær på Kapp Ahl, er to butikker, en ovenfor Torvet og en i Farmandstredet. God shopping!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå