sweetey Skrevet 17. april 2006 #1 Skrevet 17. april 2006 Jeg har termin om seks dager, men jeg er sååå lei, som sikkert mange andre her inne... jeg vil å kunne skrive, "jeg har født!" eller " min prinsesse har kommet til verden" blah... blahh... ' Beklager klage mor, men uff..
Birna og Thorny Sara Skrevet 17. april 2006 #2 Skrevet 17. april 2006 heilt enig med deg,,, skal bli igangsatt om 3 dager og kan ikke vente... har så lyst til å holde h*n nå... alt er jo klart så nå er det berre venting.
moccapokka Skrevet 19. april 2006 #3 Skrevet 19. april 2006 Kjenner følelsen.. Er 4 dager på overtid idag, å har gått i flere uker med sterke kynnere å murring i ryggen. No er til å med pappaen blitt lei.. Hadde ventet oss en påskebaby, så påsken ble tilbragt hjemme-kjedeli!Får vel ett nytt lite håp når eg laller meg i kveld.. kanskje imorgen er dagen?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå