IziBizi Skrevet 16. april 2006 #1 Skrevet 16. april 2006 Hva har dere i vogna nå for tiden? Vi skal til Trondheim i morgen, bor oppe i nord og her er det litt kaldere, selv om det er vår her også ) Babyen min er 6 mnd, og til nå har vi hatt skinnpose og dyne..
2 lurifakser Skrevet 16. april 2006 #2 Skrevet 16. april 2006 Jeg bruker voksi-pose. Det er god vårluft her nå, og god temperatur på dagtid. Så jenta vår har ikke på ytterklær oppi voksiposen når hun er ute. Hun er 9mnd... =)
Anonym bruker Skrevet 16. april 2006 #3 Skrevet 16. april 2006 Jeg syns det er for varmt med voksi nå så vi bruker lammefell under og dyne over og vanlige inneklær + lue.
Tre rosa kalver Skrevet 16. april 2006 #4 Skrevet 16. april 2006 Vi bruker lammeskinn, med dyne og teppe over. Hun har inneklær, ullgenser og lue. 4 mnd gammel. (Temp på ca 8 grader for tiden)
fox`y Skrevet 16. april 2006 #5 Skrevet 16. april 2006 bruker skinnpose jeg..poden har ytterjakke på oppi (sitter i vognen så greit med noe tykkt på overkroppen)..
Anonym ;) Skrevet 16. april 2006 #6 Skrevet 16. april 2006 ......var nettopp ute. Tøtta lå i duniduo-pose som var lett igjenlukket. Under hadde hun body, skjorte, strømpebukse, bukse og tynn utedrakt. Var akkurat passe varm til å sove godt og lenge.
WP-TLogPeanut Skrevet 16. april 2006 #7 Skrevet 16. april 2006 Vi bruker voksi enda,bare med body og strømpis og lue på
MintCondition Skrevet 17. april 2006 #8 Skrevet 17. april 2006 Vi bruker også voksi enda, men må vel gå over til tynnere saker snart? Guro ligger med bare "inne-klær" + lue på, og vogna står i skyggen, så tror ikke det er for varmt egentlig
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå