Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg vil gjerne höre tendensen til andre her: er det slik at dere som bruker mme har babyer som sover mer om natta enn oss som gir mm? Min gutt er 3 mnd nä og jeg er trött hele tida, siden det blir därlig nattesövn - han vil ha mat hver 3.-4. time dögnet rundt (som ikke er unormalt, men.. gjesp)

Fortsetter under...

Skrevet

Dette tror jeg faktisk stemmer...MM er veldig lett fordøyelig, og bebin blir vell da fortere sulten igjen...

 

Gutten min får MM, men til natten får han en flaske med MME, og sover da hele natten igjennom... Han er nå 3 mnd...

 

Du kan jo prøve... Lykke til:)

Skrevet

Men hvordan gär det da med melka di? Forferdelig melkespreng med sä mange timer mellom og lite utover neste dag?

Skrevet

Min sov like lenge på mm som han nå gjør på mme han.. Sov fra ca 21 til 06 fra han var ca 2 mnd.. Jeg løste sprengproblemet (og jeg hadde veldig mye tette melkeganger, så måtte gjøre noe) med å pumpe meg før jeg la meg for kvelden, som oftest ca kl 23 - 23.30..

Skrevet

Går faktisk veldig bra.. litt spreng om morgenen, så da får han spise seg ordentlig god og mett:)

Skrevet

til meg så stemmer det ikke! min første ammet jeg til hun var 1 år.. hun sov hele natten fra hun var 6 uker.. sisten no mista jeg melka etter 7 mnd men hun var bare 4 mnd korrigert.. hun sov ikke en hel natt før hun var 5 mnd korrigert...8 mnd etter fødselden

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...