Gå til innhold

Hvor får man kjøpt fomsydde tøybleier?


Anbefalte innlegg

Har rast Oslo rundt og bare funnet brettebleier. Noen som vet hvor man får formsydde tøybleier med separat cover (ikke Popolino eller Kushies)? Er f.eks. på jakt etter Onelife Nappies. Synes brettebleier med sånn svær ullbukse utenpå blir så voldsomt. Men Kushies hvor cover og bleie er i ett tar så lang tid å tørke.

Fortsetter under...

Annonse

  • 2 måneder senere...
  • 2 uker senere...

Igulee selger både cuddlebuns + hjemmesydde iguleebleier (og hjemmesydde ullbukser også). Før hadde de nettsidene på engelsk også, men de er kanskje blitt borte. Min sønn bruker igu*hamppu, hampbleier som suger utrolig bra.

 

http://igulee.fi/index.php?cPath=85

 

Det går an å velge mønsteret selv og så syr Virpi det man har lyst på. Vi har 12 igu*bleier hjemme og de fungerer kjempegodt (og så er de kjempesøte også).

 

Det går sikkert an å slenge en epost til dama som syr igu*bleier ([email protected]). Jeg vet at hun har flere kunder i Norge, ikke bare meg.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...