Gå til innhold

Ståbrett til Quinny, det FINNES!!!!!!!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Etter mye leting fant jeg endelig et ståbrett som passer til quinny vognene, så til alle dere som har fått nei på butikkene, det finnes!!!! Måtte bare dele det med dere, hehehe!

Skrevet

Hvilket brett er det, og hvor fant du det? Er på desperat jakt etter ståbrett til min Quinny!

Skrevet

Hehehe, så jeg hadde signert med anonym, var slettes ikke meningen, går litt fort her av og til, hehe!! Men jeg kjøpte det på O.Olsen Barneutstyr på Forus i Rogaland. Det heter Kiddy Board og jeg måtte ut med 699,- så det var dyrt, men verdt hver eneste krone! Jeg er superfornøyd med det!! Søkte på nettet og fant siden til produsenten om du ikke skulle få tak i det i nærheten av deg. Adr. dit er

http://www.lascal.se/html/index.aspx

Håper du finner ut av det!! :o)

Hilsen fra

Skrevet

Tusen takk skal du ha! Da skal jeg bestille et der. Nå ble jeg glad!

 

:-)

Skrevet

hei folkens jeg er da førstegangs og lurer på hva et ståbrett er / brukes til?

Skrevet

Det er et brett med hjul som man fester til stangen mellom bakhjulene på vogna. Det er for at eldre søsken skal kunne stå på det dedrsom de feks ikke orker å gå selv.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...