Gå til innhold

Anbefalte innlegg

sitter her å grubler på en ting...

Er gravid i min 17 uke.Men føler meg egentlig ikke gravid!

har ikke vært plaget med kvalme,oppkast,eller lignende.Skjønte ikke jeg var gravid før rundt uke 6-7.Sprøtt,for dette er mitt 4 svangerskap!

Det eneste er at jeg har vært mye trett og slapp,ikke matlyst,og ikke dilla på noe!!Sammenligner jeg med di andre,er det ingenting som er likt.Har jente,gutt,og tvillingjenter fra før.Er bekymret for at noe er "galt",men kanskje det er et drømmesvangerskap??Er det flere som har et like lett svangerskap(så langt) som meg?Hadde det ikke vært for at testen var positiv,og at "knøttet" gir seg til kjenne,ja så har jeg trodd dette var vårslapphet,hehe.;)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/4726859-noen-andre/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Hei!

Jeg har ingen barn fra før, er mitt første svangerskap men jeg har det lik deg... Føler meg nesten ikke gravid i det hele tatt! Men jeg har lest mange steder at man IKKE skal sammenligne svangerskap. Det kunne være forskjellig fra gang til gang! Og siden det er ditt 4. svangerskap så er jo kroppen din vant med den situasjonen:)

Så jeg tror nok ikke du skal bekymre deg, du er nok bare veldig HELDIG!

Lykke til og kos deg!

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/4726859-noen-andre/#findComment-4727006
Del på andre sider

takk for svar.Vet vel innerst inne at alt sikkert er ok,men tenker mye på hvorfor ingenting er likt denne gangen..Var jo gal etter forskjellige ting,mye dårlig mm de andre gangene.Er vel bare veeeldig heldig ja.skal kose meg å nyte dette fremåver.Alt er vel som det skal,og bare jeg finner matlysten så blir det toppers.

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/4726859-noen-andre/#findComment-4727546
Del på andre sider

Hei... Eg er og 17 veker på vei, og venter nr.4... :-) Var berre litt artig, like langt på vei og like mange. Eg hadde det slik med nr.3. Gruet meg faktisk til å gå til legen, for eg følte meg jo aldeles ikkje gravid. Det er nok så enkelt at ingen svangerskap er like. Eg kjenner masse liv i magen no, og det er herligt.

 

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/4726859-noen-andre/#findComment-4727699
Del på andre sider

Annonse

heisann,ja dette var litt artig,at det er flere som føler som meg.Jeg har til nå utsatt legebesøk i det lengste,men er kommet åver det værste.hehe.Skal til jordmor i morgen,å da føler jeg meg forhåpentligvis mer gravid=0) Tror det er en forferdelig snill beibi inni her,som ikke gir meg plager eller noe.kjenner det er mer liv nå,men ikke så fryktelig åfte.Magen kom fort,så mannen min mente det er to,men det tror ikke jeg.Har ikke den følelsen nå,å sist var jeg FRYKTELIG dårlig.er nok med et sett tvillinger ;)

 

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/4726859-noen-andre/#findComment-4727935
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...