Gå til innhold

er babyen din treg i magen? forstoppelse? prøv dette...


Anbefalte innlegg

etter at min lille gutt ikke hadde hatt en skikkelig bæsjebleie på minst 5 dager, har jeg idag og igår pakket oppi ekstra med malt i hver flaske. ikveld var han såååå frustrert stakkar og presset og presset, men det kom ingenting. jeg tok han med på badet og sprøytet litt lunkent vann oppi stumpen hans (et tips jeg leste her inne), deretter løftet jeg beina hans opp mot magen, tok litt sinksalve på lillefingern min og rørte litt inni rumpestumpen. kjente det lå en del der, og pluselig kom det DEN svære bæsje-ormen! endelig! han har vært så grinete de siste dagene stakkars så håper det nå er bedre i morgen. hvis noen andre sliter kan dere prøve dette kanskje...?

...sorry detaljene, men det er jo bare en baby det er snakk om:)

Fortsetter under...

Takk for tips.. og jeg må bare si det.. du skriver på en ufattelig morsom måte.. rumpestumen.. svære bæsje-ormen.. hihi.. også den logiske setningen på slutten.. hehe.. måtte lese innlegget ditt to ganger.. og le litt.. ;)

termometeret ble for tynt til at jeg fikk hjulpet han å "åpne" nok, derfor lillefingern. hadde jo kort negl og masse salve på og var jo forsiktig. bedre å hjelpe han med å få det ut enn å bare la han gå og plages syns jeg da.

hehe, ja, men det så litt morsomt ut også var jeg så glad for at han endelig fikk det ut! hehe:) synes det høres bedre ut å finne på litt tullenavn på ting og tang så jeg ikke høres ut som den professoren! det er jo sånn jeg snakker til lillegutt også så:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...