Sessa ruger igjen... Skrevet 5. april 2006 #1 Skrevet 5. april 2006 YAHOO!! Nå er det altså min tur. I morgen er det bare 2 siffer i nedtellingen til sommerens store begivenhet. Gleder meg til å bli kjent med det lille krypet i magen. I går hadde h*n hikke - skikkelig kraftig, så det er nok dårlig arv fra meg. Hihi!! Om 3 uker skal vi på 3d ul og få slått fast om det faktisk er en liten prinsesse der inne. Å, i dag er alt vidunderlig, på tross av litt kranglete bekken! ;-)
KlemC 3småUnder3år Skrevet 5. april 2006 #2 Skrevet 5. april 2006 Heldig du;) har 159 dager igjen.. leeeeeenge å vente:)
Sessa ruger igjen... Skrevet 5. april 2006 Forfatter #3 Skrevet 5. april 2006 Du skal se det går fortere en du tror!! Jeg skjønner ikke hvor de siste mnd er blitt av. Nå sitter jeg og synger høyt til Tori Amos... viktig å få inn litt av min musikk før pappa kommer hjem og setter på Guns'n'roses! ;-P
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå