Trollet73 Skrevet 1. april 2006 #1 Skrevet 1. april 2006 Dersom det er flere enn meg som ennå ikke har fått sett den. I kveld viser de Livet i Livmoren i reprise nok en gang. Heldigvis. Gleder meg til å se hva som skjer der inne.
Lilje74 Skrevet 1. april 2006 #3 Skrevet 1. april 2006 Det er vel nå straks?! Jeg tror ikke det er en del 2.
Cinnamonnroll Skrevet 1. april 2006 #4 Skrevet 1. april 2006 Faen og! Såg innlegget ditt for sent Får bare med meg slutten, og jeg er ikke kommet lenger enn uke 13 så det som er interessant og aktuellt for meg akkurat nå er selvfølgelig forbi - buhu Vet du om den skal gå i reprise flere ganger...?
Lilje74 Skrevet 1. april 2006 #5 Skrevet 1. april 2006 Jeg så den en gang til jeg. Og ja, det er en sjanse i morgen (eller natt til mandag): Livet I Livmoren, 2 April, 4.00 http://www.ngcnorge.com/ Jeg hadde tenkt til å ta det opp i dag så pappaen får sett, men det glemte selvsagt jeg... og kl. 4 er nå et litt ugustig tidspunkt... Ja, ja..
Lilje74 Skrevet 2. april 2006 #6 Skrevet 2. april 2006 Dytter denne opp... Det er altså en sjanse til i natt... Nå SKAl jeg huske å ta opp!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå