Anonym bruker Skrevet 30. mars #1 Skrevet 30. mars Endelig, jeg skal få meg en skikkelig kjøkkenmaskin Har aldri kunne bakt noe særlig med gjærbakst siden jeg har et ødelagt håndledd som gjør det vanskelig å elte ordentlig. Har søkt på kokebøker på gjærbakst, men det er veldig mye der ute, noen som har en anbefaling? Vil gjerne ha en fysisk bok, i det jeg har av andre type kokebøker liker jeg å skrive inn mine egne kommentarer i margen på de oppskriftene jeg bruker mye. Dere vet, små tilpasninger jeg selv gjør til oppskriftene. Anonymkode: 2a3b0...8ac
Himmel og hav Skrevet tirsdag kl 17:32 #2 Skrevet tirsdag kl 17:32 "Bakeriet i Lom" av Morten Schakenda
Iiiiik Skrevet tirsdag kl 23:03 #3 Skrevet tirsdag kl 23:03 Himmel og hav skrev (5 timer siden): "Bakeriet i Lom" av Morten Schakenda Jeg skulle inn og foreslå den samme.
amandine Skrevet onsdag kl 00:06 #4 Skrevet onsdag kl 00:06 Himmel og hav skrev (6 timer siden): "Bakeriet i Lom" av Morten Schakenda Iiiiik skrev (1 time siden): Jeg skulle inn og foreslå den samme. Samme her. Morten Schakenda sine er fantastiske.
Anonym bruker Skrevet onsdag kl 04:03 #5 Skrevet onsdag kl 04:03 amandine skrev (3 timer siden): Samme her. Morten Schakenda sine er fantastiske. Schakendas bakeskole. I utgangspunktet beregnet på barn, men gode oppskrifter har vel neppe aldersgrense. Anonymkode: 15a93...ad9
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå