Gå til innhold

Uggs tasman


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har nylig kjøpt meg et par Uggs tasman tøfler :) Jeg bruker både 38 og 39, alt etter hvilket merke det er. I skobutikken prøvde jeg str. 39 og synes de glapp når jeg gikk, de hadde ikke mer i str. 38, så jeg bestilte de på nett. De passer, men sitter stramt på, jeg må ha skoskje for å få de på meg (med sokker), men de er OK/ikke ubehagelig å gå i, dog. Har kun gått i de inne for å prøve. Erfaringer? 🙂 

Anonymkode: ba3be...808

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Synes de har utvidet seg litt etter å ha brukt de er en stund. Deiligste skoene ever å ha på synes jeg. Bruke skoskje er jo det beste for å ikke ødelegge sko fort, så hvis de er behaglie å ha på så bør det gå fint. Bruker de kun med tynne bomullssoker eller uten sokker. Bruker du tjukke sokker?

Anonymkode: 0375c...17c

Skrevet

Jeg bruker bambussokker fra Bambusa, men burde kanskje ha noen som er enda tynnere, de er fortsatt litt vanskelige å få på, men så snart de er på og jeg går i de litt så føles de gode.

Anonymkode: ba3be...808

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...