Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvilke planer har du for høsten? 🍁🍃🕯️🍵  

Anonymkode: 2c10f...18a

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Være mest mulig ute! Fjellet og naturen er helt nydelig om høsten.

Anonymkode: d8a36...1a8

Skrevet

deilige helger på hytta og holde på med litt hobbyprosjekter der, se barna spille kamper, turer i skogen, se koselige serier på tv, noen konserter vi har booket billetter til, reise på et par kurs med jobb som jeg gleder meg til i grunn. Lese gode bøker. Mye fin familietid. Yoga ukentlig med venninne. 

Anonymkode: aa657...185

Skrevet

Jeg skal tenne lys, for det norske samfunnet vi en gang hadde.

Anonymkode: dd9f3...ca4

Skrevet

Fjellturer, skogturer, noen utstillinger jeg ser fram til, en reise, et interessant fagforum, et par større sosiale venne-/familietilstelninger, god tradisjonsmat, bøker, loppemarkeder, fine klær og støvler, rødvin, masse jobb av beste sort.

Skrevet

Øve mye. Koret jeg synger i har tre store konserter i tre ulike sjangere i høst og vinter. Veldig gøy, men tidkrevende. Ellers blir det mye vanlige høst. Mindre og mindre ute, mer og mer inne, høste, sanke, sylte, safte...veldig gøy det også. 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...