Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg og mannen min vurderer å kjøpe et hus på øya Cecilia. Er det noen her som har gjort noe sånt? Man kan få kjempebillige hus der ser jeg. Hva er eventuelt haken med å kjøpe?

Anonymkode: 0bb60...e53

Skrevet
Anonym bruker skrev (7 minutter siden):

Jeg og mannen min vurderer å kjøpe et hus på øya Cecilia. Er det noen her som har gjort noe sånt? Man kan få kjempebillige hus der ser jeg. Hva er eventuelt haken med å kjøpe?

Anonymkode: 0bb60...e53

Sicilia, mener du?

Det er mange haker, men det kan bli kjempefint og. 

Anonymkode: cb649...cbc

Skrevet

Anbefaler deg å se serien Husdraumar på Cicilia. Det var noen ting som  skapte utfordringer, blant annet at deg var enkelte ting som ikke var lov  å gjøre selv mm

Anonymkode: 0a38e...28c

Skrevet

Du vil til et sted du ikke engang kan stave?

Anonymkode: 725c2...f58

Skrevet

En hake er at det er langt å reise så det blir ikke så ofte dere får brukt det. Avstanden gjør det også vanskelig å følge opp hvis noe skulle skje mens dere er i Norge. Innbrudd, husokupanter, vannlekkasje osv kan bli veldig vanskelig når man bor langt vekk.

Anonymkode: 63795...dbc

Skrevet

Jeg anbefaler deg på det sterkeste å sette deg grundig inn i prosessen rundt det å kjøpe bolig i Italia. Aller først så må du lese deg opp og ikke minst lære deg at det heter Sicilia. Vi har kjøpt bolig på øya og vi brukte 3 år på prosessen. Visninger, advokat, finne rett sted og bli kjent. Det er mulig å finne rimelige hus ja, men det krever også en del . 

Anonymkode: e59c6...a39

Skrevet

Dette var faktisk ganske bra trolling HI!

Anonymkode: 229bf...919

Skrevet

Cecilia, hvor er det?

Anonymkode: 90b17...16e

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...