Gå til innhold

Har visst litt lavt stoffskifte….norn erfaringer?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har tilbud om å prøve levaxin. Jeg har mange symptomer som også overlapper med symptomer på overgangsalder så jeger veldig spent om jeg vil merke en endring. Har forstått at det kan ta litt tid å merke effekt. 
Det jeg er mest interessert i er om noen har begynt på levaxin og merket forskjell på: 

-ledd- og muskelsmerter 

-energinivå

- vekt

-og hårvekst (eller redusert håravfall)

Og evt hvor lang tid det tok før du merket forbedring. 

Anonymkode: 74bfe...a40

Fortsetter under...

Skrevet

Merket ingenting verken før eller etter diagnosen og heller ikke noen forskjell med levaxin. Bruker 125 mg pr dag 

Anonymkode: 2e67d...d6c

Skrevet

Jeg merker ikke særlig forskjell men jeg har psykisk lidelse i tillegg som gir meg redusert energi. Vekten går bare oppover: det er mest sannsynlig grunnet bivirkning på psykofarma. Jeg har sluttet å miste hår etter at jeg begynte på Levaxin.

Anonymkode: a0c15...f2c

Skrevet

Takk for svar❤️. Flere med erfaringer? 

Anonymkode: 74bfe...a40

Skrevet

Husker ikke hvor lang tid det tok før jeg merket bedring, men jeg har fått et mye bedre liv med levaxin. Særlig det med energinivå og humør/psyke. 

Anonymkode: 03420...250

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...