Gå til innhold

Hvem tar imot klær?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har mye klær, både hverdags, penklær og yttertøy. Orker ikke legge ut annonse på finn, fordi da havner det i klørne på gribbene. Tenk at man ønsker å gi bort ting til de som ikke har råd til å kjøpe selv, så kommer grådige Petra fra nabolaget og henter, fordi hun er for gjerrig til å kjøpe selv(godt betalt jobb)? Blir så provosert! 

Jeg bor i Drammen.. Hvor kan jeg levere klær og utstyr(sekker, ski, skøyter osv) slik at det havner hos noen som trenger det? Alenmødre/fedre, flyktninger, uføre, minstepensjonister som trenger utstyr til barnebarna? Hva som helst annet enn velstående mennesker som bare ser ordet GRATIS, og kommer løpende.

Anonymkode: 03fa2...f4f

Videoannonse
Annonse
Skrevet

En venninne av meg bidrar til en organisasjon som heter sammen for Buskerud. De etterspør ofte ulike ting. Kanskje du kan kontakte dem og høre hva de trenger?

Anonymkode: 45911...0b1

Skrevet

Kirkens Bymisjon har bruktbutikk i Drammen. 

Anonymkode: 3b136...efa

Skrevet

Nærmeste asylmottak tar sikkert i mot😊

Anonymkode: 585ea...0ca

Skrevet

Sammen for Buskerud. De har hjulpet meg flere ganger med klær og utstyr til ungene. Vi har i år fått både vinterklær, ull og pentøy til jul. Veldig takknemlig 

Anonymkode: d5e05...49d

Skrevet

Loppemarkeder og kleskonrainere. Det er veldig mye bruke tøy som folk er lei av.

Anonymkode: 59639...3ab

Skrevet

Takk for tips! Jeg sjekker disse🥰

Anonymkode: 03fa2...f4f

Skrevet

Oasen på Tofte. De selger det videre da, men for maks 100kr per plag. Sånn finansierer de bla. matutdeling

Anonymkode: 7aad7...595

Skrevet
Anonym bruker skrev (1 time siden):

Oasen på Tofte. De selger det videre da, men for maks 100kr per plag. Sånn finansierer de bla. matutdeling

Anonymkode: 7aad7...595

Det er et godt formål.

Anonymkode: f813e...23f

Skrevet

Du kan levere hos oss i Engene 10, Møtestedet som drives av Kirkens Bymisjon. Vi er åpent 11-15 på hverdager. Eller ring for å levere utenom åpningstid. Du finner tlfnr på nettsidene våre. 

Anonymkode: 72fbd...a60

Skrevet

Her har vi en « gratis» butikk, der de som måtte trenge det, kan gå inn å hente det de trenger.

Der leverte jeg fint brukte klær, sengesett etter barna, tepper, ullklær osv 

Sjekk opp med frivillighets sentral eller lignende der du bor

Anonymkode: 87a21...d67

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...