Gå til innhold

Bake kake til minnesamvær


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har blitt spurt om å bake kake til minnesamvær til mora til ei venninne. Annonna stod på nettavisa i dag og det stod ingenting om minnesamværet, kun klokkeslett på begravelsen. Ble litt usikker på om jeg har lov til å komme etterpå eller om det kun er for nærmeste familie så lenge det ikke står noe 🤔

Anonymkode: fe29b...4b7

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Da spørr du vedkommende som lurte på om du kunne bake. Enkelt og greit. "Hvor og når vil du ha kaken levert?"

Anonymkode: 77f30...dee

Skrevet
Anonym bruker skrev (2 minutter siden):

Da spørr du vedkommende som lurte på om du kunne bake. Enkelt og greit. "Hvor og når vil du ha kaken levert?"

Anonymkode: 77f30...dee

Ja, jeg vet hvor samværet skal være. Søstera mi som er svigerinne til mi venninne skal og i begravelsen så ho kan evt ta kaka med dersom det ikke er åpent for "alle".

Anonymkode: fe29b...4b7

Skrevet

Minnesamværet er som regel ikke åpent for alle. Jeg ville antatt at jeg ikke var invitert og spurt hvor/når du skal levere kaken. Da finner du sikkert ut hva venninnen din tenker. 

Anonymkode: 46067...516

Skrevet

Tror aldri jeg har opplevd at minnesamvær er åpen for alle, det blir gjerne bestilt mat og drikke til det antallet som er invitert 

Anonymkode: 3930f...feb

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...