Gå til innhold

Botox i nakken mot smerte,men er blitt verre!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har hatt en del nakkesmerter på venstre side som har blitt bedre av kiropraktor,ibux gel,høye doser paracet/ibux osv. MR har heller ikke vist noe,men når legen har kjent på nakken så sier han at det ikke er rart at jeg har så vondt i nakken og at det er nok derfor jeg er så vanvittig svimmel. Han foreslo botox i nakken så det har jeg fått for ca 2 uker siden men har ikke blitt noe bedre. Å idag våknet jeg å hadde veldig vondt i nakken men på motsatt side. Har så vondt ar jeg ikke klarer vri på hodet. Bør jeg gå tilbake til legen? Han nok botox på høyre side også,så rart at jeg har så vondt

Anonymkode: 6515c...fbc

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Som ikke er blitt bedre av kiropraktor,ibux gel,store doser smertestillende*

Anonymkode: 6515c...fbc

Skrevet

Du er antagelig støl fordi nakken nå bruker andre muskler, siden Botoxen lammer de musklene du vanligvis overanstrenger. 

Anonymkode: 53bdc...09e

Skrevet
Anonym bruker skrev (2 timer siden):

Du er antagelig støl fordi nakken nå bruker andre muskler, siden Botoxen lammer de musklene du vanligvis overanstrenger. 

Anonymkode: 53bdc...09e

Ja det kan jo være.

Syns hvertfall ikke det har vært verdt de 1700 kr jeg måtte for å få botox enda hvertfall men men. 

Anonymkode: 6515c...fbc

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...