Gå til innhold

Hva er deres erfaring med cyklokapron?


Anbefalte innlegg

Fikk det skrevet ut idag, 3 tabletter 4 ganger daglig inntil 5 dager. Har tatt 9 så langt og sluttet å blø (at ingen ga meg dette før!) men kan jeg da stoppe nå? Siden blødningene stoppet? Kan man risikere blodpropp hvis man tar for mange?

Anonymkode: 863ba...6f4

Fortsetter under...

gresskar skrev (6 timer siden):

Jeg har annen dosering enn deg, så stopper ikke like fort hos meg ( 2 tabletter, 3 ganger om dagen), men det gjør at det er levelige mengder. Når det stopper etterhvert, så stopper jeg med tablettene.

Ja etter utallige googlesøk og saumfaring av andre forum ser jeg jo at doseringen er ulik fra person til person. Jeg har ikke mensen, jeg bare blør hele tiden (selv etter å ha svidd av slimhinner). Men da er det normalt å slutte når man slutter å blø da! Da går jeg for den varianten og prøver å unngå for mye bivirkninger :)

Anonymkode: 863ba...6f4

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...