Gå til innhold

Lese/lytte - tips?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har havnet på sykehus og må bli her noen dager til. Orker ikke lese, men har lydbok-app. Noen som har tips til gode bøker, hørespill, lytte-serie?

Gjerne litt oppmuntrende greier og ikke for skarpe stemmer… 

Alle tips taes i mot med stor takk! 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Husker denne som fornøyelig:

Populærmusikk fra Vittula, av Mikael Niemi

 

God bedring!

Anonymkode: 24f47...6ae

Skrevet

Bøkene om Ingrid Winter av Janne S. Drangsholt. Kjempemorsomme. Har hørt de på lydbok og oppleseren er kjempegod. 

Skrevet

Hel ved av Lars Mytting er en artig og litt snål bok 😅

Ellers kan jeg anbefale Den trettende fortelling, ganske lettfordøyelig, men også fornøyelig, historie. 

Skrevet
Optatium skrev (35 minutter siden):

Hel ved av Lars Mytting er en artig og litt snål bok 😅

Ellers kan jeg anbefale Den trettende fortelling, ganske lettfordøyelig, men også fornøyelig, historie. 

Søsterklokkene og Hekneveven er fine også!

Anonymkode: 9025e...1e5

Skrevet
Anonym bruker skrev (4 timer siden):

Søsterklokkene og Hekneveven er fine også!

Anonymkode: 9025e...1e5

De likte ikke jeg så godt🙈 Men mange har likt de godt, man liker ulike ting😅

Skrevet

Jeg elsker høre på Kanusgård-bøkene. Morgenstjetrner og Ulvene fra evighetens skog. Også årstidene hans: vår sommer, høst og vinter. Veldig fin innleser.

Ellers kommer det an på hva du liker. Lytter du på engelsk? My name is Lucy Barton av Elizabeth Strout er nydelig. Handler om en datter som er på sykehus og som har et komplisert forhold til moren sin. Sorrow and Bliss er en nydelig bok med fantastisk innleser

 

Anonymkode: b7440...c5e

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...