Gå til innhold

Morsdag på søndag


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Annonse

Min mamma er død og det samme er svigermor. Men her hjemme spiser vi en god middag og litt kake. Blir nok noen smågaver også og eldste ungdommen kommer hjem for hun bor på hybel. For meg er det gave nok. 

Anonymkode: 006c5...b8e

Annonse

Vi pleier å markere litt ja.

Ikke noe dyrt eller voldsomt, ungene kjøper en boks med hjertesjokolader eller tilsvarende også spiser vi litt is til dessert og har litt mer kos enn vi pleier på en søndag.

Anonymkode: d3791...2ec

Anonym bruker skrev (Akkurat nå):

Ingenting her. Har ikke noe til overs for dager som kun er til for at handelsstanden skal dra inn penger. 

Anonymkode: 8510f...7ad

Så vidt jeg kan se av denne tråden er det hedring av mamma, på en veldig lite kostbar måte, som er fokuset, ikke hvor mye penger man kan legge igjen i butikkene 😉

Anonymkode: d3791...2ec

Jepp. Sønnen er hos pappaen, så i år lager han ikke frokost på senga, men jeg har bestilt meg morsdagsfrokost fra et lokalt cateringfirma som blir levert på døra. 

Så får jeg nok en blomst av sønnen og pappaen når de kommer i morgen også skal sønnen og jeg spise middag hos min kusine. 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...