Gå til innhold

Har dere airfryer?


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Det kan være verdt å kjøpe en, og det man være bortkastet. Det avhenger jo helt av hvorvidt den blir brukt eller ikke. Jeg bruker den nok til å si at det var et godt kjøp. 

Ser ingen ulemper for egen del. Jeg har mer enn nok skapplass. De fleste du kjøper er nok ok. 

Anonymkode: ab68d...f44

Annonse

Anonym bruker skrev (3 minutter siden):

Men er det en usunn måte å tilberede mat?

Hi

Anonymkode: e50e6...a7f

Overhodet ikke. Den reduserer jo fettet ekstremt siden man ikke trenger å steke det i noe annet enn airfryeren

Anonymkode: 2bb48...5ba

Jeg elsker min, og vi bruker den nesten daglig. Er jo ikke usunt, her så elsker tenåringene bacon, og føler det er sunnere å lage i airfryer enn i panna, for i airfryeren, så havner alt fettet under, mens i panna ligger det og koser seg i fettet. 

Og sånn som fiskepinner, nuggets, vårruller osv, blir veldig sprøtt og godt.

Anonymkode: a7d9c...048

Anonym bruker skrev (33 minutter siden):

Jeg har varmluftsovn. Det er jo det samme. 

Anonymkode: fd8a0...d12

Jeg har både en avansert stekeovn og en cosori airfryer. Uunnværlige begge to faktisk, og overhodet ikke det samme. De har begge styrker og svakheter. 

Men hvis du har bestemt deg for at det er det samme er det liten vits i å argumentere med ulike matretter hvor airfryeren gjør en bedre jobb, man må prøve selv for å kjenne forskjellen på f.eks. en helstekt kylling. 

En airfryer bruker en brøkdel av strømmen som trengs for å varme opp stekeovnen, og lager mat raskere og ved lavere temperatur enn en stekeovn, så rent økonomisk er det nok også smart i bruk. 

 

Anonymkode: cf870...c29

Pobie skrev (1 time siden):

Har en liten billig en og bruker den flere ganger i uka. Fiskepinner, nuggets, poteter, søtpotet, vårruller osv blir veldig bra i air fryer. Man kan også ovnsbake kjøtt, f eks kylling og biff, men det har jeg ikke prøvd selv.  

Hvilken har du?

Anonymkode: 36f8e...0f9

Annonse

Pobie skrev (13 timer siden):

Har en liten billig en og bruker den flere ganger i uka. Fiskepinner, nuggets, poteter, søtpotet, vårruller osv blir veldig bra i air fryer. Man kan også ovnsbake kjøtt, f eks kylling og biff, men det har jeg ikke prøvd selv.  

Kyllingfilet blir så saftig og god i airfryer. Jeg har cosori airfryer, og bruker den mye.

Anonymkode: a7d9c...048

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...