Gå til innhold

Kake toppet med krem


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei, hvor lang tid i forveien kan en kake pyntes med krem og holde seg bra? Noen forslag til erstatning?

Anonymkode: 399fb...2d0

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vanlig bløtkake er best samme dag, men lages gjerne noen timer før den skal spises da så dynkingen får gjort sitt i kaken. Men selve kremen detter mer og mer sammen jo lenger tid som går.

Det går fint å montere en bløtkake dagen før den skal spises, men noe lenger tid enn det ville jeg ikke latt en kremkake stå før den ble servert.

Om du skal lage kaken flere dager før den skal spises kan noen sjokoladekaker fungere, eller du kan lage en kake som kan fryses, som f.eks suksesskake.

Anonymkode: 5002d...240

Gjest NotNaomi
Skrevet

Du kan lage sjokoladekake med sjokokrem og smørkrem. Den kan stå i flere dager ( med lokk eller ihvertfall folie )

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...