Gå til innhold

Legoland


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som har anbefaling på overnatting nært Legoland? To voksne og to barn.

Takk!

Anonymkode: 4ea21...9df

Skrevet

Har bodd på Vejle center hotel. Bra, med fine, store familierom og deilig frokostbuffe. Litt å kjøre til Billund, men likevel fort gjort

Skrevet

Ungene elsker jo Lalandia. Det er dyrt, men verdt det om man skal koste på seg en opplevelse ungene sent glemmer.

Vi har vært i Lalandia hver andre til tredje år gjennom oppveksten til ungene og de elsker det. Nå er ungene 13 og 15 år og vi skal til Danmark til sommeren, tenkte å ha byferie og besøke Djurs sommerland, noe de er strålende fornøyd med, men de lurte på om vi ikke kunne ta en tur til Lalandia også ;)

 

Anonymkode: 92354...b0b

Skrevet

Sjekk ut Ranbøldal Camping. Ca 20 min med bil unna Legoland. De har hytter i forskjellige prisklasser, samt god plass for telt, bobil eller campingvogn hvis det er aktuelt. 
Vi telta, og ungene kosa seg! Superfin lekeplass, badedam med sklie, sykkelutleie, turområder, fantastisk trivelig vertsskap og en kro med skikkelig god dansk tradisjonsmat til en grei pris.

Skrevet

Takk for svar!

Lalandia ser flott ut. Dyrt og fullbooket, dessverre.

Har sendt henvendelse til Vejle nå, håper de har noe ledig:)

Anonymkode: 4ea21...9df

Skrevet

Vi leide hytte på Riis familiepark da vi var i Danmark i 2017. Det er ca 2 mil unna Legoland. Ypperlig plass, google it 😃✌️

Anonymkode: 616ff...220

Skrevet

Vi bodde på hotellet som ligger rett ved. Zapp tror jeg det het, hører til flyplassen . Genialt var bare å gå over til parken. 

Anonymkode: 14263...740

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...