Gå til innhold

Ris og kokt kylling til hund?


Anbefalte innlegg

Hunden vår kaster opp, og har løs mage. Han er straks 6 mbd. Jeg har hørt at msn da kan gi de ris og kylling. Hvor lenge skal kyllingfilet koke? Aldri kojt det, bare stekt. Leste og at jeg kan trekke torsk, og gi torsk og ris? 

Anonymkode: 5abf2...a57

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/144422652-ris-og-kokt-kylling-til-hund/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Kokt ris er fint alene om du har hund som vil ha det... Ellers, ha i fryser en pakke kyllingkjøttdeig delt i seks og frosset bort enkeltvis. Da kan du enkelt putte en frossen bit rett i kokevannet til risen. Kok gjerne risen med litt ekstra vann også, forøvrig.

Anonymkode: ea69f...516

Prøv havresuppe, med vann og ikke melk. 
det var en vidunderkur for den forrige hunden vår. Han var alltid dårlig i magen og vi prøvde forskjellige kurer fra dyrlegen. Men han ble aldri helt bra. Men etter at vi begynte med havresuppe til han hadde han aldri dårlig mage igjen. 

Anonymkode: d2bc6...bfd

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...