Gå til innhold

Ville du reist til USA til høsten hvis du var fullvaksinert?


Anbefalte innlegg

Skrevet

…og slipper unna med kun covid-test før du slipper inn i Norge igjen?

 

Anonymkode: 045cc...f8f

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Nei 

Jeg ønsker ikke å reise i år i det hele tatt 

Jeg kan forstå at folk som eier hus/hytter i utlandet reiser for å se til dem, men ferie til utlandet nå har jeg ingen forståelse for 

Jo mer vi reiser nå, jo mer sprer vi deltavarianten og nye utgaver av viruset. Nå må vi holde oss i ro til alle er vaksinert 

Jeg er allerede fullvaksinert.

Anonymkode: e60cf...f86

Skrevet

Jeg er fullvaksinert, men ville ikke reist uansett, lider absolutt ikke av noe som helst reisetrang.

Anonymkode: aa7d6...b19

Skrevet

Nei. Jeg har ikke noe ønske om å dra til USA. Det står langt nede på listen over drømmedestonasjoner.

Anonymkode: 6ec79...41c

Skrevet

Såfremt det ikke hadde vært en nødvendig tur, altså noe mer enn bare ferie hadde jeg ikke reist. 
Jeg hadde ikke vært så redd for hjemturen, men situasjonen endrr seg fort og det ett sjangsespill om det blir en ferie som nytes eller ett mareritt. Bryter det ut igjen der så er det ikke sikkert du får helsehjelp om du knekker ett bein feks, du stilles ganske langt bak i køen selv om du er normann da. Hva skal du gjøre om det blir full nedstegning der og det hamstres mat, har du stort kjøleskappå hotellet om du får lov å være på hotellet?

En ser jo hvor ustabilt ting enda er, så en ferie hadde jeg tatt nære. Ferier du i europa kan du hvertfall leie bil og kjøre hjem om ting stenger ned eller mange flere måter å komme deg hjem på og ikke minst rettigheter på hjelp. (Selv om jeg syns ikke vi skal forvente noe når vi nå drar på ferie når de fleste land i verdens faktisk kun anbefalerer turer til utlandet som er nødvendig og det er ikke en ferie)

Anonymkode: 13d30...916

Skrevet

Ikke hvis det ikke var nødvendig. Hadde ikke reist til NYC på shopping, men om barnet mitt hadde studert der hadde jeg selvsagt reist!

Skrevet

Niks. Tåpelig å skulle dra på fornøyelsestur i en pandemi. Virkelig.

Anonymkode: 159ec...619

Skrevet

Nei. Ingenting kommer til å være stabilt i høst. 

Anonymkode: ff5b9...426

Skrevet

Jeg kunne fint reist, men jeg har hatt korona.

Anonymkode: 8e99f...379

Skrevet

Nei.

Anonymkode: 035c2...c43

Skrevet

Nei. 

Anonymkode: 245bb...213

Skrevet
Anonym bruker skrev (8 minutter siden):

Jeg kunne fint reist, men jeg har hatt korona.

Anonymkode: 8e99f...379

Korona kan du få igjen, så hadde nok ikke stolt på det

Anonymkode: 8b58d...fe4

Skrevet

Nei!

Skrevet
Anonym bruker skrev (33 minutter siden):

Korona kan du få igjen, så hadde nok ikke stolt på det

Anonymkode: 8b58d...fe4

Ytterst sjelden dersom det er under 6mnd.siden positiv test. Andre land mener 12mnd. Kan du vise kilder på at noen har fått korona to ganger under 6 mnd.? Fullvaksinerte derimot....

Anonymkode: 8e99f...379

Skrevet

Nei. Og egentlig aldri ellers heller

Anonymkode: 04631...3e8

Skrevet

Niks. Til USA har jeg overhodet ingen intensjoner om å reise. Verken med eller uten vaksine. 

Anonymkode: 54219...846

Skrevet

Nei. Jeg er glad i å reise, og USA har mange flotte reisemål jeg kunne tenke meg å besøke (igjen), men dette er ikke året for forlystelsesreiser. Tviler dessuten på at det blir mulig. 

Anonymkode: 7ff97...1a2

Skrevet

Nei, absolutt ikke.

Hvorfor vil du til USA nå, Hi?

Anonymkode: 769cf...2ab

Skrevet

NEI

Anonymkode: 279a6...a83

Skrevet

Nei. Jeg reiser ikke til utlandet enda. 

×
×
  • Opprett ny...