Gå til innhold

Squatproof treningstights med høyt liv, hvilken er den beste du har?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Bommet på de siste par kjøpene mine, den ene seamless, utrolig fin på, men gjennomsiktig. Må bestille et par nye, og trenger tips:) hvilken sverger du til? Trener mest styrke.

Anonymkode: cdc89...dad

Fortsetter under...

Skrevet

Jeg har en fra superdry som favoritt. Ikke gjennomsiktig ved knebøy og høyt liv som holder seg oppe. Har også en fra 2xu, men den ruller ned i livet. 

Skrevet

Veldig fornøyd med Bara, sitter godt og ikke gjennomsiktig i det hele tatt. 

Anonymkode: 6c30a...5bd

Skrevet

Yogatights fra pierre robert er overraskende bra, funker både til løping og styrketrening. Men de er store i størrelsen, jeg bruker 38 i bukser og S i denne tightsen.

Anonymkode: cef76...c8e

Skrevet

Jeg kjøper kun i billigbutikker som Cubus og HM. Har faktisk aldri opplevd å være misfornøyd med tightser derfra! 

Anonymkode: 3ece4...a57

Skrevet

Favoritten er fra Carite sport. Holder seg på plass og er ikke gjennomsiktig.

Annonse

Skrevet

Louise fra Kari Traa. Hadde en god tights fra Stronger, men den ble ødelagt, har ikke kjøpt ny enda. 

Skrevet

BARA shape tights 

 

Anonymkode: 50b9d...88b

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...