Gå til innhold

Plastelina på fly?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det lov? 

Anonymkode: 3ac62...9e1

Skrevet

Ring flyselskapet og spør.

Anonymkode: 94ad8...f8f

Skrevet

Ja det er lov 

Anonymkode: 66297...55e

Skrevet

Lov er det muligens...Men lurt? Nei! Den skiten rr umulig å få vekk hvis den smuldrer 

Anonymkode: 6680e...1b1

Skrevet

Plastelina ser ut som semtex plastic explosives. Ville latt være. Kan vel ikke være så viktig å ha det med på fly. 

Anonymkode: 3bd24...d9d

Skrevet

Tatt med mange ganger vi. Men ikke så lurt 🤣

Anonymkode: 4a936...ae4

Skrevet

Stakkars flypersonell som må rydde opp etter dere. Hva i alle dager skal du ha med plastelina for? Må unger virkelig underholdes 24/7? Ta nå med en iPad som vanlige folk. Plastelina lukter ganske sterkt også, og i den innestengte lufta er det sikkert ikke så kult å sitte bak dere på flyet. Var på en flyvning i sommer hvor en mor hadde tatt med seg hele manikyr settet og skulle lakkere neglene til ungen sin under flyturen. Det lukter så forferdelig sterkt og flypersonell kom tilslutt og ba henne pakke sammen og ta hensyn til de andre. Ta med en bok eller iPad eller la vær å fly.

Anonymkode: a8596...b7a

Skrevet

Sikkert ingen lov imot det, men det er lov å bruke hodet litt. På fly må man ta hensyn til både andre reisende og personellet. 

 

Skrevet

Ro ned litt da folkens😂. Herregud.  Hva om de bare har håndbagasje og tenker å ta med plastilina til dit de skal?! Går da vel an å ha flere tanker i hodet samtidig. 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...