minera2011 Skrevet 8. juni 2017 #1 Skrevet 8. juni 2017 Noen som har tatt det før? Har dere fått eggløsning tidligere enn forventet?
MD.95 Skrevet 10. juni 2017 #3 Skrevet 10. juni 2017 Jeg har aldri testet meg for eggløsning, men har hatt murringer rundt dag 14, så vil tro den er ganske nøyaktig her
minera2011 Skrevet 10. juni 2017 Forfatter #4 Skrevet 10. juni 2017 Er på CD 11 i dag og hadde sex i går og blir annen hver dag fremover for vil ikke risikere å gå glipp av det fordi jeg begynner å teste for sent. Har de siste 6 mnd hatt stabile sykluser på 28-30 dager og så plutselig sist mnd var jeg 11 dager forsinket så denne mnd ble jo helt forskjøvet og lengre enn vanlig. Så derfor litt usikker på om den fortsatt er litt på bærtur eller i rute igjen. Men tenkte begynne med eggløsningstester på mandag. I følge kalenderen min sier den at CD 19 er eggløsningdato. Men annen hver dag med sex fra i går og fremover. Mannen skal vekk tirsdagskveld til fredagskveld så håper ikke det spiller noe rolle at det er tre dager der uten sex. :-/ typisk at jeg har eggløsning når han er bortreist. Men er ikke lenge da.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå