Gå til innhold

hvordan gjøre havregrøt stor pakke til ekspress type man bare heller kokt vann på?


Anbefalte innlegg

Altså, jeg spiser havregrøt til lunsj på jobb. 'Men har nå brukt Axa ekspress sin pose, koster vel 9kr. 

Men den vanlige gule havregrøt pakken hvor man koker på melk eller vann, 'mulig å bruke den som ekspress ? På en eller annen måte, så d går raskt på jobb. 

Anonymkode: 30ddf...9fb

Fortsetter under...

Er bare å helle på varm væske, røre rundt og la den stå litt (type til temperaturen er mer spisbar)

Men ta lettkokt type. Ikke den med store gryn.

Anonymkode: adca9...e6b

Jeg har ofte det til lunsj, har en passe størrelse plastikk boks med lokk, så heller jeg varmt vann i, rører rundt, tar på lokket og venter 5 min. Det går veldig bra.

Anonymkode: 9c202...e78

Hvis dere har Microovn på kjøkkenet på jobb så gjør jeg det slik: lettkokte havregryn i tallerken, vann fra vannkoker pluss litt kald melk, inn i micro 30 sek, rør rundt, 30 sek til. 

Blir god havregrøt, som om den var kokt i gryte. Jeg liker ikke smaken med bare vann, en liten melkeskvett gjør stor forskjell!😊👍🏻

Anonymkode: a1251...e70

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...