Gå til innhold

Noen som har ice mobilabonnement?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vurderer å kjøpe iphone 7 med abonnement, og har sjekket priser hos flere leverandører.

Ice.net kommer bra ut på totalpris, men jeg har ikke erfaring med dem fra før.

God dekning? Kundeservice? "Skjulte kostnader"? Osv...

 

Setter pris på om noen kan dele erfaringer...

 

Anonymous poster hash: 79f7d...a2b

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Funker helt fint hvis du ikke bruker telefonen mye i utlandet. De eneste ekstra kostnadene jeg får er når vi er på harrytur. :P (Blir ikke mange kronene.) Dekningen har jeg aldri problemer med, men jeg bor på østlandet, det er kanskje verre i grisgrendte strøk på vestlandet og/eller i nord? De få gangene jeg har manglet dekning så har ikke mannen hatt det heller, han har telia.



Anonymous poster hash: 597f5...e64
Skrevet

Jeg og barna har ICE net. Vi er veldig fornøyd med dekning (Kristiansand). Tenåringen har den med 5G og vi tre andre den med 1G. Har ikke betalt noe mer enn den faste månedsprisen og da de sendte et defekt SIM-kort ved et bytte så vi måtte vente to dager uten barnets mobil fikk vi hele måneden gratis. Så jeg har ikke noe å utsette på dem.

 

Anonymous poster hash: 2dec0...935

Skrevet

Tusen takk for positive tilbakemeldinger. Jeg bor også i Kristiansand, så da er i hvert fall ikke dekning her et problem!

Da blir det ny telefon (og nytt abonnement)🎉😀

 

Anonymous poster hash: 79f7d...a2b

Skrevet

Ice leier master av Telia så har akkurat samme dekning som Telia :)

 

Anonymous poster hash: 3cb84...32d

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...