Gå til innhold

Spontanabort?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er i min første graviditet uke 10+1.

I går morgen når jeg var på do og skulle tørke meg var det mye hvit utflod på papiret og når jeg sto opp idag var det utflod med rosafarge på( blod). Er dette et tegn på spontan abort? Har ikke hatt andre smerter enn vondt i korsryggen og nederst på høyre side av magen tidligere! Smertene kommer og går! Ringte til lege idag Fredag og han hadde ikke mulighet til å ta meg inn før på mandag. Burde jeg oppsøke legevakt ?

Unnskyld for mye ekkel informasjon.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det kan godt være en SA,ja. Men kan også være sarte slimhinner. Mange som blør i 1.trimester uten at det betyr spontanabort.

​Tror ikke det er noe poeng i å dra til legevakten. Ofte kan/vil de ikke ta ul. Og uansett får ikke de gjort noe med det heller - er jo naturens gang når slikt skjer.
Håper alt står bra til :) Hold ut til mandag - om du klarer!
Lykke til!

Skrevet

Nå har smertene i magen skiftet side og har ikke hatt noe mer blødninger.

 

Anonymous poster hash: 541bd...2f3

Skrevet

Snakket med legen og han mente det ikke var SA men helt normalt. Gleder meg til jeg skal til jordmor for å kunne spørre om det jeg lurer på.

 

 

Anonymous poster hash: 541bd...2f3

Skrevet

Så bra😊

Krysser fingrene for deg😊

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...