Anonym bruker Skrevet 30. mai 2016 #2 Skrevet 30. mai 2016 Riksen/Ullevål gjennomfører ikke søskenforsøk, men finnes det alternativer på Østlandet? Anonymous poster hash: b1371...f30
Åse❣ Skrevet 1. juni 2016 #3 Skrevet 1. juni 2016 Riksen/Ullevål gjennomfører ikke søskenforsøk, men finnes det alternativer på Østlandet? Anonymous poster hash: b1371...f30 Gjennomfører de ikke søskenforsøk? Er det søsken nr 3 da? Vi har ett barn og fikk plass på riksen. Nå endte vi privat da det var så ekstremt lang ventetid, men de sa aldri noe om at vi ikke fikk forsøket. Mye mulig at det er ventetiden som gjør at de ikke åpner for søskenforsøk da...?
Optatium Skrevet 2. juni 2016 #4 Skrevet 2. juni 2016 Riksen sier nei til søskenforsøk for tiden dessverre. Men Porsgrunn er vel et alternativ.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå