Gå til innhold

Smart trike trehjulsykkel. Erfaringer?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Liker barna deres sitte i den?

 

Ser de er fra 10 mnd. Vurderer den til vår som snart blir 1 år. Gå litt tur i gata, kanskje mer spennende enn vogna.

 

Men de er jo dyre. Så vil gjerne en høre andres erfaringer 😊

 

Anonymous poster hash: 51c27...5c9

Skrevet

Vi fikk en til ett års dagen til eldste.. Veldig kjekk å bruke rundt i nabolaget, ned til lekeplassen osv.. Ble mye brukt til lillebror som ville sykle sammen med storebror, men som ikke kunne siden han var 8mnd.. Så han fikk følelsen av å sykle, men gjorde det jo ikke. Greit med håndtak, sele og ring rundt slik at de satt stødige. De elsket å sitte der..

 

Ellers var det en ræva sak.. Vår ble fort "sliten", den funket ikke til ren sykling, for de fikk ikke tråkket ned pedalene, den hang seg opp, og i tillegg var den hard å tråkke på.. Vi måtte bytte den fort i en vanlig sykkel med støttehjul. (Gadd ikke kjøpe ren trehjulsykkel pga alderen de var i, på våren)

 

Ser at mange gies bort på finn og facebook. Ville prøvd der først.



Anonymous poster hash: d0cad...406
Skrevet

Takk så mye for godt og informativt svar!

 

Ja syns den ene jeg så på til rundt 600 kr. virket litt plastikk.

 

Men nå så jeg på denne/disse på nett: https://www.br.se/vaara-kategorier/lek-paa-hjul-c-sparkcyklar-rullskridskor-med-mera/trehjulingar/feber-ferrari-trehjuling?id=906494&vid=591754

 

De så litt mer stødige ut på nett hvertfall.

Var det er slik type du hadde?

 

Skal sjekke finn.no

 

Anonymous poster hash: 51c27...5c9

Skrevet

👆

 

Håper på flere erfaringer 😊

 

Anonymous poster hash: 51c27...5c9

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...