Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Kommer Ann på hvor langt på vei du er. Dessuten er det veldig individuelt. Jeg har hatt 3 cytotec kurer, åhar vært innlagt 2-3 døgn med store smerter. Men noen går jo gjennom det hjemme med bare paracet som smertestillende. Trist du må oppleve dette, håper det går greit for deg.

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/144265611-hvor-vondt/#findComment-147780647
Del på andre sider

Annonse

Eg reiste inn i ambulanse med så sterke smerter at eg trudde eg skulle dø. Verre enn fødslene. Mannen måtte holda meg så eg ikkje besvimte av do. Blei henta i båre. Fekk morfin.Høyres absurd ut med praksis/jobb. Alle har rett å Vera sjuke. No er ikkje tida for å Vera flink pike. Ta vare på deg sjølv.

 

Anonymous poster hash: 1e8bd...a44

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/144265611-hvor-vondt/#findComment-147784390
Del på andre sider

Herlighet, det der er ikke å undervurdere.. Syns faktisk det er idiotisk å sende oss hjem for å fikse oss selv jeg!

Jeg har gjort det to ganger å begge gangene har det vært forferdelig med ekstreme kramper og svimmelannfall i forkant av blødningene. Syns det er grusomt vondt.. Stakkar deg, min største medfølelse <3 ta vare på deg selv i sorgen kjære deg<3

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/144265611-hvor-vondt/#findComment-147784612
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...