Gå til innhold

Blir så rørt at jeg griner for den minste ting!


Anbefalte innlegg

Tok til tårene av en reklame på disney channel, griner av tråder jeg leser her inne, kan bare glemme å se søte små klipp om vennskap eller kattunger på fb. Hallo, hadde jeg vært i offentlighet ville nok folk tro det hadde klikka for meg! Var i et møte i dag som endte bedre enn jeg trodde, og gleder meg til ul på torsdag, regner med det og spiller inn på hormonene mine 😅

Fortsetter under...

Uff ja. Den der kreftreklamen på tv (han gamle mannen som står utenfor en kirke, og det virker som en begravelse, så er det er et bryllup) fikk meg til å gråte alle TRE gangene jeg så den i går.

 

Anonymous poster hash: d5d92...d33

Jeg begynte å gråte i dag fordi jeg fikk sikkelig dårlig samvittighet etter å spist 2 skiver med nugatti + sjokolade melk i tillegg. Liker egentlig ikke så godt nugatti, men har fått litt dillet på sjokolade i dette svangerskapet. Jeg som ikke klarer til vanlig å spise mer enn en kinder maxi uten å bli kvalm.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...