Gå til innhold

Leste en diskusjon om snøbading i barnehagen.


Anbefalte innlegg

Det var en barnehage som hadde arrangert snøbading. I artikkelen sto det at de aller fleste foreldrene var positive til dette.

Da var det en som mente at bgh ikke skulle arrangert dette, fordi i slike saker burde alle foreldrene være enige. Han mente at det var så leit for det/de barna som ikke fikk lov å være med.

 

Men skal det virkelig være slik at ting ikke kan gjennomføres om noen foreldre ikke ønsker at deres barn skal delta?

 

I vår bhg hadde vi i noen år et barn som ikke fikk være med på bursdagsmarkeringer, skulle de ha kuttet ut slikt da så lenge det barnet gikk der?

Eller hva med de barna som ikke feire jul, må de kutte ut juleforberedelsene også da, fordi det er så leit for de barna som ikke feirer..

Må alle foreldrene være enige i alt?

 

Anonymous poster hash: 796e5...950

Fortsetter under...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...