makiis Skrevet 11. januar 2016 #1 Skrevet 11. januar 2016 Beklage dette innlegget... Hadde begynt å glede meg sånn over en ny graviditet.. Så eg gikk eg på do nå og ser var det blod på papiret gitt... å nei.... Har hatt en kraftig soppinfeksjon i de siste dagene... kan eg ha mistet nå
Lykke - mamma til 3 Skrevet 11. januar 2016 #2 Skrevet 11. januar 2016 Forrige svangerskap blødde jeg både rosa, rødt og brunt fra uke 5+6 og helt til uke 11, uten at det var noe galt. På UL når jeg var rundt 7-8 uker så de 2 fostersekker, 1 med et bankende hjerte, og en tom, så da mente de at jeg hadde mistet en, men jeg var fortsatt gravid med en. Så det kan gå bra! Klem til deg!
makiis Skrevet 11. januar 2016 Forfatter #3 Skrevet 11. januar 2016 Eg hadde en spontanabort I juni og da begynte det akkurat sånn som nå... litt blod på papiret også mer og mer.. ente med en sa... Har ikke lyst til det ska skje nå... Vil så gjerne ha en voksende baby I magen min nå... vil ikke at dette ska Være slutt...
makiis Skrevet 11. januar 2016 Forfatter #5 Skrevet 11. januar 2016 Takk.... men har en dårlig magefølelse... 😯😯
babysyk91 Skrevet 11. januar 2016 #6 Skrevet 11. januar 2016 (endret) Husker ikkje kor mangen uker eg var men var heime hos min mor og skulle nett på do. Hadde blødd ut heile trusa som om det var tanta som var kommen (beklager detaljene) men det var snakk om mykje blod. Kom også på papiret så skifta og tok på bind. Ingen smerte eller noke men blødde i 3 dager i strekk ganske masse. Har 9 uker igjen til termin og prinsen min er heilt frisk å fin så kan vere at du bare bekymrer deg også Skal love deg at eg var paranoid når eg såg det og måtte til fastlegen for å roe meg ned selvom mor prøvde å roe meg ned men da hjalp ikkje. Blir du usikker så hør med legen om å få mål hcg nivået Lykke til! Endret 11. januar 2016 av babysyk91
makiis Skrevet 11. januar 2016 Forfatter #7 Skrevet 11. januar 2016 Takk for svar.. Ska til legen imorra.. kanskje eg burde målet det imorra.. men hva ska det ligge på sånn ca?? Eg er bare så redd for at eg ska få en sa igjen.. Det var så fryktelig tøft og vanskelig. Måtte ha utskrapning og innleggelse på sykehuset..
babysyk91 Skrevet 11. januar 2016 #8 Skrevet 11. januar 2016 Eg er faktisk ikkje sikker på det men trur du kan google deg fram til det. Eller søke innpå her for meina at det er ett innlegg om det her inne Men er litt usikker no.
makiis Skrevet 12. januar 2016 Forfatter #9 Skrevet 12. januar 2016 Det ska ligge mellom 800-20.000 en plass... Det var et ganske stort sprang... 😯😯 Der kommer litt blod ut på papiret og det var blod I urinen.. Eg trur ikke dette går veien for meg.. Beklage.. Eg begynner å miste håpet.. 😯😯 Har bare ikke lyst å gå igjennom en ny sa... 😢😢😢
babysyk91 Skrevet 12. januar 2016 #10 Skrevet 12. januar 2016 Off, får så vondt inni meg av å lese det du skriver Var du hos legen i dag? Sa legen noke til deg?
makiis Skrevet 15. januar 2016 Forfatter #11 Skrevet 15. januar 2016 Hei.. Har begynt å blø litt igjen idag.. Det kommer rødt rødt på papiret når eg tørker meg.. men har fremdeles uvi og soppinfeksjon. Der klør og svir hele tiden. Tok hcg på tirsdag. Den var 800 og på torsdag var hcg 1300.. Er I uke 6.. Er ikke det veldig lavt..
Tiin Skrevet 15. januar 2016 #12 Skrevet 15. januar 2016 Det er så individuelt. Hvordan går det idag? Min var på 27000 I ,uke 5 men det er igjen ekstremt høyt og heller Ingen garanti for at det er normalt. Er ikke hcg nivået ditt perfekt? Skal det ikke være mellom 1200/1800?
håperpånrto Skrevet 16. januar 2016 #13 Skrevet 16. januar 2016 Hvordan går det med deg? Jeg har hatt blodig utflod siden tirsdag, det blir bare mer og mer, så har en veldig dårlig følelse. Min hCG var 4748 på mandag, da skulle jeg vært ca. 5 uker på vei. Det er jo et veldig bredt spekter som er normalt! Gynekologen så ingenting på UL da jeg var der på mandag, bare en veldig fortykket slimhinne i livmoren. Så tenker at det kan være både MA og graviditet utenfor livmoren.
makiis Skrevet 16. januar 2016 Forfatter #14 Skrevet 16. januar 2016 Hei.. Eg fortsetter fremdeles å komme ut blod på papiret.. Er litt redd for at det ska gå galt dette.. ikke har eg noen symtomer på at eg er gravid lengre. Puppene er ikke ømme engang..
BFurby Skrevet 16. januar 2016 #15 Skrevet 16. januar 2016 Kanskje du skal ta en ny tur til legen for å sjekke det? Håper det ordner seg
makiis Skrevet 16. januar 2016 Forfatter #16 Skrevet 16. januar 2016 Tenkte å gå ned å måle hcg hos legen til uken.. Ellers blør eg ikke mer.. 😯😯
solamora Skrevet 16. januar 2016 #17 Skrevet 16. januar 2016 Hcg er vanlig med rundt 18000 i uke 6-7.
solamora Skrevet 16. januar 2016 #18 Skrevet 16. januar 2016 Jeg hadde ikke symptomer i forrige svangerskap
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå