Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Sønnen min har havnet i en situasjon der han har gjort ei jente gravid. Nå er spørsmålet mitt, kommer hun til å ta abort? Hun har sagt at hun skal det, men også vurdert å beholde. Eller blir jeg bestemor til høsten? 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg tar veldig inn følelsene til denne jenta.

 

Hun virker veldig delt i to. Hun ønsker å gjøre det rette i forhold til forventninger, men er også veldig usikker på om hun klarer det. Føler hun er en god person, men veldig usikker nå.

 

Jeg er faktisk veldig usikker på om aborten gjennomføres. Men det jeg helt tydelig får inn, er at valget som blir tatt er det beste for alle. Et valg som gir mye harmoni og glede.

 

Anonymous poster hash: f4f02...6e2

Skrevet

Takk for svar. 

 

Jeg er veldig usikker på om det blir gjennomført selv. Men jeg har sagt til sønnen min at uansett hva som skjer, så støtter jeg dem til tross for ung alder. Jeg var ung mor selv.

Skrevet

Tror barnet blir født.

 

Anonymous poster hash: f4f02...6e2

  • 8 måneder senere...
Skrevet

Hvordan gikk dette? :)



Anonymous poster hash: 239d3...821

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...