Gå til innhold

Hvilke tusjer er best?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvilke tusjer (for barn) er best?

Er så lei av å kjøpe tusjer som ikke virker.

Må kunne brukes til fargelegging. Trenger tusjer med både tynn og tykk tut.

Fortsetter under...

Skrevet

Ikea

 

Anonymous poster hash: a8e5d...335

Skrevet

Lyra

Skrevet

For litt større barn som ikke trykker de flate med engang så syns jeg stablio er de beste. De er ikke veldig tykke, men når en skal farge ett stort område blir det ikke veldig markante streker som det blir med endel tusjer, en ser liksom tusjens strek hele veien selv om en farger inntil hverandre hele tiden.

De har også tusjpenner i samme farger, så de er kjekke å bruke når det er små områder som skal fargelegges eller skrives med.

 

Jeg kjøpte disse tusjene til meg selv, bruker de i album, når jeg skriver kort osv, men ungene stjeler de støtt og stadig. Før så ga jeg alle tusjene til ungene når jeg kjøpte meg ett nytt sett og gjemte mine. For jeg er nok i overkant sær på at tuppen skal være spiss og ikke trykt slikt som små unger ofte gjør. Men men, alle ble fornøyde. Eldste barnet går på tegnelinja på vgs nå, hun har lånt disse i forbindelse med skolen da hun syns de er veldig gode å tegne med,

 

Anonymous poster hash: edb63...9b8

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...