Gå til innhold

Halsbrann?


Anbefalte innlegg

Er ca 5 dpo i dag, venter ikm 8 desember.

 

Jeg tror jeg har fått halsbrann.... Har aldri hatt det før. Trodde jeg hadde fått begynnende lungebetennelse kun i venstre lunge x)

 

I går merket jeg at jeg til tider har følelsen av magesyre fra magesekken og oppover. Noen ganger er det kvalmene ettersom det er noe som irriterer oppover hele tiden, andre ganger er det bare trykk som "verker/"er sårt" ved innpust.

Sterk og svak følelse av det om hverandre.

 

Har det i dag også. Hvorfor kan det ha kommet?

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/144248975-halsbrann/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Jeg har hatt halsbrann daglig i mange år. Hos meg er det svak lukkemuskel og reflux som er årsaken, men det kan jo skyldes andre ting hos deg.

Det hjelper ofte å endre kostholdet noe. Unngå mye fett og sterk mat, stekt mat også. Unngå kaffe. Mandler og melk hjelper meg, men det eneste som tar det helt vekk er medisin som jeg får på blå resept. Man kan også få tyggetabletter som hjelper.

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/144248975-halsbrann/#findComment-147584261
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...